Renditingimused

Nädalalõpu soodus:

Nädalalõpu sooduse alla kuuluvaid autosid saab soodushinnaga rentida reede õhtust kella 16.00 kuni esmaspäeva hommikuni 09.00. Nädalalõpu soodusega autot saab rentida ainult määratud esinduset (Tartu, Valga, Võru) ja teise esndusse transporti ei toimu. Nädalalõpu soodusega rendile kehtib läbisõidupiirang 1000km/periood (reede-esmaspäev). Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,1 Eur/km.

Rendi eest tasumise võimalused

Rendi eest on võimalik tasuda broneerimise ajal pangalingi vahendusel (Swedbank ja SEB) või arve alusel ülekandega. Tasudes arve alusel ülekandega, peab makse laekuma 1-e tööpäeva jooksul peale broneeringu sooritamist. Soovides rentida autot arve alusel samal päeval, peate pöörduma rendipunkti, et tasuda kohapeal. Kui soovite broneerida autot pikema aja peale ette, aktiveerub broneering alles peale raha laekumist.

Läbisõidupiirang

Sõiduautodel kehtib üldjuhul läbisõidupiirang 600km/päev kuid mitte rohkem kui 4000km/kuu. Osadel sõidukitel on läbisõidu piirangud väiksemad, sellisel juhul on need välja toodud rendiauto detailvaates ja lepingus.

Limiitide ületamisel rakendub lisatasu 0,1 Eur/km

Omavastutus

Rentniku omavastutus avarii korral on 200 Eur ja varguse korral 15% sõiduki maksumusest

Tagatisraha

Sõiduki rentimisel on Rentnik kohustatud tasuma tagatisraha 200 Eur.

Tagatisraha tasub rentnik kas ülekandega või sularahas rendipunktis.

Tagatisraha tagastatakse kui Rentnik on Rendisõiduki tagastanud ja Rendifirmal puuduvad pretensioonid. Tagatisraha tagastatakse kuni 5 tööpäeva jooksu.

Kasutuspiirkond

Rendisõidukit võib kasutada Eestis ja rendileandja kirjaliku loa alusel ka Euroopas.

Rendiauto seisukord

Sõiduk antakse Rentnikule üle tangituna, pestuna ja tehniliselt korras seisus. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (sh kriimustuste) kandmist rendilepingusse, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis sõidukil juba enne olemas olid.

 

Autorendi täpsemad tingimused leiad siit