Kuressaare tutvustus

AS Kuressaare Autoteenindus tegeleb kõigi automarkide hoolduse ja remondiga ning on Peugeot ja Kia sõidukite ametlik esindaja ja teenindaja. Lisaks autode hooldusele ja remondile tegutseb teeninduse juures ka autode käsipesula, kus teostame autodele sise- ja välispesu. Kuressaare Autoteenindusest on võimalik rentida uusi Peugeot sõidukeid. Autoteeninduses tegutsev kauplus kuulub Eesti ühe suurima autovaruosade ja tarvikute müüja “Automaailma” poeketti. Ettevõte omanik on alates 1994.a. detsembrist AS Salome Auto, mil ta ostis Eesti Erastamis-agentuurilt 100% Kuressaare Autoteeninduse aktsiad. Firmas töötavad oma ala kogenud asjatundjad, kes on autode müügi ja teenindusega tegelenud aastaid.

Autode valik, mida klientidele pakume on väga lai. Alates ökonoomsetest väikeautodest Peugeot 107, 208; Kia Picanto ja Rio kuni suure läbivusega, võimsa maasturi Kia Sorentoni. Iga ostja leiab AS-ist Kuressaare Autoteenindus endale sobiva auto!

AS Kuressaare Autoteenindus asub Kuressaares, Kalevi põik 2. Iga klienti ootab sõbralik teenindus. Oleme avatud tööpäevadel kella 8.00-18.00 ja laupäeviti 10.00-14.00


Tere tulemast!

Priit Kuusk
AS Kuressaare Autoteenindus juhataja