TEENINDUS

Ületamatu kompetentsus, esmaklassiline teenindus
  
 
See ei tohiks kellelegi üllatusena tulla, et me tunneme Peugeot'd paremini, kui keegi teine. Ja kuigi on loomulik oletada, et siinsamas nurga taga asuv töökoda on odavam ja teeb sama head tööd, ei ole see siiski päriselt nii. Sest Peugeot' teenindus tagab teile:
 
  • Kompetentsuse
Spetsiaalselt Peugeot' sõidukite jaoks koolitatud väga võimekad tehnilised töötajad kasutavad kõrgtehnoloogilisi diagnostikaseadmeid. Mitte keegi ei ole asjaga paremini kursis, kui meie mehaanikud, kes läbivad pidevalt koolitusi ja kelle oskusi regulaarselt testitakse.
 
  • Peugeot' originaalvaruosad
Peugeot' teenindusvõrgus kasutatakse eranditult vaid Peugeot' originaalvaruosi.
 
  • Konkurentsivõimelised hinnad
Me võrdleme oma hindu pidevalt kohalike töökodade omadega. Meie täiesti läbipaistvad hinnad hoiavad teid ebameeldivate üllatuste eest ning ühtegi tööd ei võeta ette ilma teie eelneva nõusolekuta.
 
Tänu oma oskustele ja kogemusele võime tagada teile taskukohase ja tootja poolt heakskiidetud teeninduse ükskõik millise Peugeot’ esinduse poolt. Me soovime, et teie Peugeot oleks tippvormis, alates mootorist ja lõpetades summutiga ning et teie sõidunauding oleks alati unustamatu.