Uus KIA Sportage kevadine sooduskampaania! -10%

 

Öeldakse, et parim hetk suurteks muutusteks on just kevadine aeg. Õnneks on  Kia ja Automaailm valmis Sind selle muutusega aitama – kuni mai lõpuni 2024 on uhiuued Kia Sportage laoautod -10%! See on Sinu võimalus teha oma kevad eriliseks ning saada täiesti uue Kia Sportage perekonna sõiduki uhkeks omanikuks!

 

Vaata kõiki Kia Sportage laoautode pakkumisi SIIT ning vali enda Sportage juba täna!

 

Välimus

Kia on tõusmas uuele tasemele oma populaarse linnamaasturi, Sportage’i, järgmise põlvkonnaga. Uus mudel esitleb end täiesti uuest küljest, ühendades loodusest inspireeritud elemendid peenete ning jõuliste detailidega. Uue Sportage disain esindab julget ja mitmekülgset iseloomu. Jõuline ja värske küljedisain rõhutab mudeli erilisust ja sportlikkust ning toob auto välimuse hoopis teisele tasandile. Meekärje mustriga radioaatorivõre jookseb massiivselt üle auto esiosa ning selle sees tõusevad kontrastidena esile bumerangikujulised LED päevasõidutuled ja rabavad maatriks LED esituled. Kiale omane “tiigrinina” pole ka uuel Kia Sportagel kusagile kadunud, kuigi on muutunud oluliselt delikaatsemaks ja rafineeritumaks, balanseerides auto esiosa jõulist välimust ja ilmekat esimest põrkerauda. Rõhutades oma sportliku linnamaasturi pärandit, jätkab Sportage oma tiitli kandmist.

Profiilis paistab silma jõuline ja sportlik siluett, mida rõhutavad dünaamilised C-piilarid, musta värvi akende raamid ja musta värvi katus. Auto tagaosa muudab laiemaks tagumisi LED tulesid ühendav joon. Tagumine klaasipuhastaja on peidetud katusespoileri sisse, jättes auto tagaklaasi lihtsaks ja võimaldades ka rohkem nähtavust. Kerevärvi tagumist põrkerauda ilmestavad helkurid ja tagumised udutuled, mis on uputatud kõrgläikelise või kroomitud raami sisse.

Interjöör

Kia Sportage pakub mõnusalt ruumikat salongi, mida tunnevad kõik salongis istujad, mitte ainult juht. Tagumise rea istmetel on ka pikemal inimesel mõnus istuda. Ruumikust lisavad ka palju erinevaid panipaiku. Kena ja konkreetne salong on ehitatud juhile võimalikult mugavaks – suur kaarjas ekraan, D-kujuline rool ja keskkonsoolis paiknev nupukujuline käiguvahetaja. Peenekoeline salong seab täiesti uue taseme linnamaasturite klassis – läbimõeldud detailid, alumiinium dekoorid, kvaliteetsed materjalid, meeleoluvalgustus, sportlikud ventilatsiooniavad jpm. Uus ergonoomiline salong on varustatud kaasaaegsete tehnoloogiliste lahendustega. Disainerite eesmärgiks oli luua salong kus erinevatele funktsioonidele on loogiline ja lihtne ligipääs, säilitades samas võimalikult puhas ja esteetiliselt kena armatuurlaud. Selleks loodi digitaalne funktsiooniriba, kus lihtsa nupuvajutusega saab liigelda infolusti ja kliimaseadmete funktsioonide vahel. Kia Sportage istmed on peenelt viimistletud, kasutatud vaid pehmeid materjale ning nutikaid detaile ja saadaval erinevate värvilahendustega.

 

Turvalisus

Kasutades nii kaamerat kui ka radarit, jälgib uus Kia Sportage vastutulevaid autosid, jalgrattureid või jalakäijaid ning annab häälsignaaliga märku võimalikust kokkupõrkeohust ning vajadusel pidurdab auto kinni. Navigatsioonikaartidel põhinev püsikiirusehoidja vähendab kurvi sisenedes auto kiirust, et kurv turvaliselt läbida. Maanteel sõitmise abisüsteem jälgib teetähiseid ja aitab autol kindlalt oma reas püsida, samal ajal jälgides ees ja kõrval liikuvate autode kiirust ning hoides turvalist pikivahet. Pimenurga hädaabisüsteem jälgib liiklust auto pimedas nurgas, annab vajadusel hädaohust helisignaaliga märku ning pidurdab hoo maha kui tuvastab hädaohu. Tagurdades reageerib hädaabisüsteem ka tagant ristisuunas lähenevatele sõidukitele ja jalakäijatele. Kia Sportage võimaldab auto parkida puldist olles ise kas autos sees või autost väljas nt kitsastesse parkimistingimustesse parkides. Auto vajutab ise gaasi, keerab rooli ja pidurdab ilma juhi sekkumiseta.

 

Mugavus

Maastikurežiimi valik aitab liigelda nii paksus lumes, mudas kui ka liivasel pinnasel ilma, et auto sinna kinni jääks (funktsioon on saadaval vaid HEV AWD ja PHEV mootoritega). Elektrooniline vedrustus (saadaval vaid GT-Line paketis) tagab mugava sõidu särtsakust kaotamata. Valikus on ECO, SPORT ja COMFORT režiimid, mis reguleerivad haakuvust, juhitavust ja pedaalide tundlikkust, et saavutada optimaalne sõidumugavus. Nii saad roolis alati ennast enesekindlalt tunda. Lisaks lahedale jala-ja pearuumile on auto salongi nutikalt paigutatud erinevad panipaigad, üleriiete ripituskohad, mugavad topsihoidjatega käetoed ja palju muud. Tagumised istmed on võimalik mugavalt kokku lappida 40:20:40 suhtes saades muljetavaldava 1780l pagasiruumi.

 

Ühendused

Kaks 12,32″ ekraani, mis on omavahel seotud kõrgläikelise paneeliga, sisaldavad digitaalset infoplokki kui ka navigatsiooni- ja meediakeskuse puutetundlikku displeid, mis muudavad juhile info saamise ja vahetamise käepäraseks ning lisab auto salongile eksklusiivsust. Juhikesksus kajastub lisaks ka elektroonilisel menüüribal kus erinevate menüüde vahel liikumine on jäetud käepäraseks ent esteetiliselt puhtaks ja digitaalseks. Nii on ühe nupuvajutusega võimalik liigelda kliima- ja navigatsioonikontrolli paneelide vahel.

Kia Connect võimaldab sul saada reaalajas liikluses vajalikku infot ja hõlbustab navigeerimist. Kia Connect rakendusega saad sa suhelda oma autoga kus iganes ka viibid – planeeri navigeerimisteekonda, otsi oma auto parklast üles, saa autolt teavitusi ja palju muud. Või soovid hoopis kasutada Android Auto™ või Apple CarPlay™ teenuseid? Pole probleemi! Hea auto nõuab head helisüsteemi. Naudi oma lemmikmuusikat Harman Kardoni Premium helisüsteemi vahendusel, mis sisaldab 8 kõlarit ja välist võimendit koos heliparandussüsteemiga. Lisaks juhtmevabale laadijale on uues Kia Sportages USB laadimispesad nii ees kui ka esiistmete seljatoes, et ka teises reas istujad saaksid oma nutiseadmeid mugavalt laadida.

 

Kia uus Sportage on loodud pakkuma sõidurõõmu, stiili ja funktsionaalsust ning jätkab Kia traditsiooni pakkuda kvaliteetseid ja usaldusväärseid sõidukeid.