Kontakt

Automüük: tel 733 7585
Autoteenindus: tel 733 7584
Varuosakeskus: tel 733 7581

E-post: valga@automaailm.ee

Varuosakeskus avatud: 
E-R 8.00-18.00, L 9.00-15.00

Autoteenindus avatud:
E-R 8.00-17.00

Tiit Urm

Juhataja

tiit.urm@salome.ee

733 7583

Marko Vares

Automüüja Peugeot/Kia

marko.vares@salome.ee

733 3173 / 581 20444

Kaido Kikkas

Teeninduse hooldusnõunik

meister.valga@salome.ee

733 7584 / 504 7520

 

Janek Juul

Tehniline nõustaja / Garantii spetsialist

janek.juul@salome.ee

733 7584 / 504 7520

Automüük: tel 733 7085
Autoteenindus: tel 733 7084
Varuosakauplus: tel 733 7588

E-post: voru@automaailm.ee

Varuosakeskus avatud: 
E-R 8.00-18.00, L 9.00-15.00

Autoteenindus avatud:
E-R 8.00-17.00

Mario Kleinson

Juhataja

mario.kleinson@salome.ee

733 7087

Merili Miliste

Automüüja Peugeot/Kia

merili.miliste.ee@salome.ee

733 7085

Andri Oinus

Teeninduse hooldusnõunik / garantii spetsialist

andri.oinus@salome.ee

733 7084

Autoteenindus: tel 7302850
Varuosakeskus: tel 730 2850

E-post: tartu@automaailm.ee
Autoteenindus: teenindus.tartu@salome.ee

Varuosakeskus avatud:
E-R 8.30-18.00 L 9.00-16.00

Autoteenindus avatud:
E-R 08.30-17.30

Telefon:  452 1045

E-post: kuressaare@automaailm.ee

Avatud:
E-R 8.00-18.00

Jürgen Tuuling

Juhataja

jurgen.tuuling@automaailm.ee

53 078 998

Kristian Teern

Müügikonsultant

kristian.teern@automaailm.ee

45 21 046 / 556 04601

Andres Lulla

Hooldusnõunik

andres.lulla@automaailm.ee

45 21 045

Salome Auto AS

Telefon:  68 08 880
E-post: opel@salome.ee

Avatud:
E-R 8.00-18.00, L 10.00-16.00

Meelis Miländer

Opel salongi tegevjuht

meelis@salome.ee

68 08 883

Jallo Freienthal

Teeninduskonsultant

jallo@salome.ee

68 08 899

Ranno Paosalu

Varuosade spetsialist

ranno@salome.ee

68 08 887