Autorendi müügitingimused

Nädalalõpu soodus:

Nädalalõpu sooduse alla kuuluvaid autosid saab soodushinnaga rentida reede õhtust kella 17.00 kuni esmaspäeva hommikuni 09.00. Nädalalõpu soodustusega autot saab rentida ainult määratud esindusest (Tartu, Valga, Võru) ja teise esindusse transporti ei toimu. Nädalalõpu soodustusega rendile kehtib läbisõidupiirang 1000km/periood (reede- esmaspäev). Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,1 Eur/km.

Rendi eest tasumise võimalused

Rendi eest on võimalik tasuda broneerimise ajal pangalingi vahendusel (Swedbank ja SEB), krediitkaardiga või arve alusel ülekandega. Tasudes arve alusel ülekandega, peab makse laekuma 1-e tööpäeva jooksul peale broneeringu sooritamist. Soovides rentida autot arve alusel samal päeval, peate pöörduma rendipunkti, et tasuda kohapeal. Kui soovite broneerida autot pikema aja peale ette, aktiveerub broneering alles peale raha laekumist.

Läbisõidupiirang

Sõiduautodel kehtib üldjuhul läbisõidupiirang 500km/päev kuid mitte rohkem kui 4000km/kuu. Osadel sõidukitel on läbisõidu piirangud väiksemad, sellisel juhul on need välja toodud rendiauto detailvaates ja lepingus.

Lisakilomeetreid on võimalik autot rentides kohe juurde osta.

Limiitide ületamisel rakendub lisatasu 0,1 Eur/km.

Kindlustused

Kõikidel sõidukitel on kohustuslik liikluskindlustus ja Kasko kindlustus hinna sees.

Kõigil meie sõidukitel on üle Euroopa kehtiv tasuta autoabi pakett. Võimaliku tehnilise rikke korral viiakse auto lähimasse margiesindusse, kus kõrvaldatakse rike esimesel võimalusel.

Sõiduki tehnilise rikke korral ei kuulu meie poolt kandmisele reisi katkemise kulud (hotellide broneeringud, reisi jätkamise / koju tagasi tuleku kulud jne). Kui tehniline rike ei ole kliendi hooletusest põhjustatud, siis auto koju tagasi toomise kulud jäävad meie kanda. Kindlasti soovitame teha reisikindlustuse, kus sees ka kaitse reisi katkemise vastu, sellisel juhul korvab reisi võimaliku katkemise kulud teie kindlustusandja.

Omavastutus

Sõiduautode Kaskokindlustuse omavastutused avarii korral on 350Eur-800Eur sõltuvalt sõidukist. Iga sõiduki konkreetne omavastutus on kirjeldatud sõiduki kaardil ja lepingus. Kasko kindlustuse omavastutust on võimalik lisatasu eest vähendada autot rentides.

Omavastutust sõiduki ärandamise korral on 15% sõiduki turuhinnast. Seda vähendada ei ole võimalik.

Tagatisraha

Sõiduki rentimisel on Rentnik kohustatud tasuma tagatisraha 200 Eur.

Tagatisraha tasub rentnik kas ülekandega või sularahas rendipunktis.

Tagatisraha tagastatakse kui Rentnik on Rendisõiduki tagastanud ja Rendifirmal puuduvad pretensioonid. Tagatisraha tagastatakse kuni 5 tööpäeva jooksu.

Kasutuspiirkond

Rendisõidukit võib kasutada Eestis ja rendile andja kirjaliku loa alusel ka Euroopas.

Piiriületus tasu

Autot rentides on võimalik juurde osta välisriigis sõiduki kasutamise kindlustust „piiriületus tasu“.  „Piiriületus tasu“ tagab tehnilise rikke korral meie kulul sõiduki tagasitoomist Eestisse ja kuni 4 reisija Eestisse tagasi toimetamise kulud.

Rendiauto seisukord

Sõiduk antakse Rentnikule üle tangituna, pestuna ja tehniliselt korras seisus. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (sh kriimustuste) kandmist rendilepingusse, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis sõidukil juba enne olemas olid.

Autorendi lisateenuste hinnad
Trahvide administreerimine 25€
Kahjujuhtumite käsitlemise tasu 25€ ( liiklus ja klaasid)
Suitsetamine autos 200€
Auto tankimise tasu 25€ lisandub kütuse hind
Võtmete, dokumentide kaotamise tasu 400€
Sisustuse keemiline puhastus 70€

Autorendi täpsemad tingimused leiad autorendi lepingust  siit